Galeria zdjęć:)

Wspaniała wiadomość! W klasyfikacji generalnej wśród gimnazjalistów nasza szkoła wypadła najlepiej!

Przyczynili się do tego: Inga Marekwia, Julia Kania, Aga Nosek, Maksymilian Szulc, Bartek Skura i Dawid Głąb.

Indywidualnie Aga Nosek zdobyła I miejsce i okazała się najszybszą narciarką wśród dziewcząt, a Bartek Skura III miejsce.

Reprezentacja szkoły w kategorii klas VI-VII również wypadła bardzo dobrze. Spośród ponad 10 szkół stanęliśmy na podium zdobywając III miejsce.

W skład drużyny wchodzili: Anna Duda, Julia Skura, Julianna Kuna, Jan Czernecki, Kuba Respondek oraz Kuba Skrobol.

To były bardzo intensywne zawody. Dwa wyjazdy, dwa pierwsze miejsca i trzecie. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wyników.