We wtorek, 14 listopada uczennice roczników 2005 oraz 2006 reprezentowały naszą szkołę w Mistrzostwach Pszczyny w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt.
Zawody odbyły się w SP nr 4.

Dziewczęta wylosowały grupę B i miały możliwość zmierzenia się z zawodnikami SP nr 4 i SP nr 2. Mecze były bardzo dynamiczne i  zakończyły się wygraną oraz remisem, co w ogólnej klasyfikacji dało możliwość zmierzenia się w półfinałach. Na przeciwko nas, stanęła szkoła podstawowa z Czarkowa, która zagrała ten mecz na bardzo wysokim poziomie, nie dając możliwości zdobycia bramki. Zostało nam więc powalczyć o trzecie miejsce z SP nr 2.
Mecz zakończył się kolejnym remisem, a w konsekwencji rzutami karnymi. Zwycięstwo było nasze, co dało nam III miejsce oraz podium.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom!

A. Kost