SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W PSZCZYNIE:

1. Międzyszkolny konkurs informatyczny
    wyróżnienie: Paulina Pojda.
  2. I miejsce w turnieju turystycznym II Rajdu Górskiego dla Szkół Podstawowych.
  3. II miejsce w turnieju turystycznym II Rajdu Górskiego dla Szkół Podstawowych.
  4. I i 2 razy III miejsce w „Biegu na rakietach śnieżnych 2015” dla WICHURY
  5. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Kogel -Mogel  dla klas VI
    I miejsce Jakub Walecki
    III miejsce Paulina Pojda
  6. Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Paulina Pojda, Jakub Walecki, Dawid Jarczok.
  7. Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Paulina Pojda, Jakub Walecki, Dawid Jarczok, Mateusz Szczepek.
  8. I miejsce w konkursie plastycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  9. II miejsce w konkursie plastycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  10. I miejsce w turnieju turystycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  11. II miejsce w turnieju turystycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  12. Puchar Marszałka Województwa Śląskiego dla „WICHURY” za „Sprzątanie Beskidów”.