SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W PSZCZYNIE:

Rok szkolny 2018/2019

  • III miejsce w X Powiatowym Konkursie Historycznym I Powstanie Śląskie – Jagoda Sikorska i Martyna Machoń z klasy VIIa
  • II miejsce w XV Powiatowym Konkursie „OJCZYZNA POLSZCZYZNA 2019” – Jagoda Sikorska i Katarzyna Trzcińska z klasy VIIa
  • II miejsce w VII edycji Powiatowego Konkursu Filozoficzno – Literackiego „Jak żyć?” Lidia Kudła klasa IIID
  • I miejsce w XVII edycji Powiatowego Konkursu Historycznego z okazji 100. rocznicy wybuchu powstania śląskiego w kategorii prace pisemne Lidia Kudła klasa IIID
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2019 z Języka Angielskiego: Nicole Jamróz klasa IIIC, Inga Marekwia klasa IIIB, Julia Jakubik klasa VIIIa, Kai Hoare klasa VIIa, Olga Hardy klasa Vb
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo 2019 z Języka Angielskiego: Emilia Jamróz klasa IIIC, Igor Walecki klasa VIIIb, Martyna Jakubik klasa IVb
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2019 z Języka Polskiego: Lidia Kudła klasa IIID, Karolina Paliczka klasa IIID, Laura Kwaśny klasa VIIIb, Martyna Machoń klasa VIIa,Jagoda Sikorska klasa VIIa, Zuzanna Machulec klasa VIa, Anna Czyszczoń klasa VIa, Nikola Szpek klasa VIa, Jakub Szwarc klasa Vb, Iga Szweda klasa Vb
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo 2019 z Języka Polskiego: Katarzyna Trzcińska klasa VIIa, Zofia Przemyk klasa VIa, Anna Jureczko klasa VIa, Hanna Gazda klasa Vb, Zuzanna Pławecka klasa Vb
  • Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2019 z Matematyki: Dawid Jarczok klasa IIID, Lidia Kudła klasa IIID, Karolina Paliczka klasa IIID, Maja Przybylska klasa VIIIb
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Galileo 2019 z Matematyki: Kacper Pudełko klasa IIIC, Agata Czyżewska klasa IIID, Martyna Żupa klasa IIID, Jakub Szwarc klasa Vb
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym „Z językiem polskim za pan brat” –  Hanna Gazda z klasy Vb
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym „Z językiem polskim za pan brat” – Julia Harazin z klasy Vb
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym „Z językiem polskim za pan brat” –  Maja Przybylska z klasy VIIIb
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym „Z językiem polskim za pan brat” – Kacper Duda z klasy IIIDg
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym „Z językiem polskim za pan brat” – Karolina Paliczka z klasy IIIDg
  • I miejsce w Dekanalnym Konkursie Biblijnym z Apokalipsy Św. Jana uczennicy Natalii Wacięgi z klasy IIIDg i awans do etapu diecezjalnego
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii – Dorian Pistelok z klasy IIICg
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki – Dawid Jarczok z klasy IIIDg
  • Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii: Dawid Jarczok z klasy IIIDg i Dawid Szromek z klasy IIIEg
  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki – Dawid Jarczok z klasy IIIDg
  • Wynik bardzo dobry w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAT ucznia Kaia Hoare z klasy VIIa
  • Wynik dobry w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAT ucznia Dawida Jarczoka z klasy IIIDg
  • Wynik dobry w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAT uczennicy Katarzyny Trzcińskiej z klasy VIIa
  • Wyróżnienie w Konkursie Poetyckim „Kropla mej duszy” uczennicy Mai Przybylskiej z klasy VIIIb
  • Awans do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii uczennicy Darii Król z klasy IIICg
  • Awans do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego uczennic: Emily Jamróz i Nicole Jamróz z klasy IIICg
  • Awans do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii ucznia Doriana Pisteloka z klasy IIICg
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu MULTITEST Kai Hoare klasa VIIa
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie MULTITEST ucznia Mateusza Czyżewskiego z klasy VIa
  • Wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY uczniów: Jakuba Szwarca z klasy Vb, Pawła Skrzypczyka z klasy VIb i Kaia Hoare z klasy VIIa
  • Wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY uczennicy Jagody Sikorskiej z klasy VIIa
  • I miejsce w XV Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Matematyczny Kogel-Mogel” ucznia Mateusza Czyżewskiego z klasy VIa
  • IV miejsce w XV Edycji Międzyszkolnego Konkursu „Matematyczny Kogel-Mogel” ucznia Filipa Weszki z klasy VIa
  • Awans do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego uczennic: Jagody Sikorskiej z klasy VIIIa i Katarzyny Trzcińskiej z klasy VIIa
  • I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt rocznik 2006-2007. Skład drużyny: Hania Gazda, Emilka Kwaśny, Madzia Przeor, Ania Jureczko, Zuzia Machulec, Amelka Nowak i Zosia Przemyk
  • I miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców rocznik 2003-2005. Skład drużyny: Marcin Rosinski, Jacek Witala, Kamil Czernecki, Kuba Sokołowski, Joshua Hoare, Kamil Miłoś i Patryk Benek-
  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Żywego Słowa zdobyła uczennica klasy IIID oddziałów gimnazjalnych Anna Skoczyńska, recytując wiersz Zbigniewa Herberta „Potwór Pana Cogito”
  • I miejsce w powiatowym rajdzie górskim organizowanym przez PTTK o/Pszczyna- drużyna WICHURA gimnazjum
  • II miejsce w powiatowym rajdzie górskim organizowanym przez PTTK o/Pszczyna- drużyna WICHURA szkoła podstawowa

GRATULUJEMY!!!

 

  1. I miejsce w powiatowym rajdzie górskim PTTK- WICHURA- szkoła podstawowa-10.2017
  2. I miejsce w turnieju krajoznawczo-turystycznym „Nasze Beskidy”- 05.2017
  3. II miejsce w turnieju krajoznawczo-turystycznym „Nasze Beskidy”- 05.2017
  4. Puchar Marszałka Województwa Śląskiego dla „WICHURY” za „Sprzątanie Beskidów”- 2016
  5. I miejsce w rajdzie górskim PTTK- „WICHURA” szkoła podstawowa-10.2016
  6. I miejsce w rajdzie górskim PTTK- „WICHURA” gimnazjum-10.2016
  7. I miejsce w rajdzie górskim PTTK- „WICHURA” szkoła średnia-10.2016
  8. Międzyszkolny konkurs informatyczny: wyróżnienie: Paulina Pojda.
  9. I miejsce w turnieju turystycznym II Rajdu Górskiego dla Szkół Podstawowych- 2016.
  10. II miejsce w turnieju turystycznym II Rajdu Górskiego dla Szkół Podstawowych- 2016.
  11. I i 2 razy III miejsce w „Biegu na rakietach śnieżnych 2015” dla WICHURY
  12. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Kogel -Mogel  dla klas VI
    I miejsce Jakub Walecki
    III miejsce Paulina Pojda
  13. Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Paulina Pojda, Jakub Walecki, Dawid Jarczok.
  14. Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego: Paulina Pojda, Jakub Walecki, Dawid Jarczok, Mateusz Szczepek.
  15. I miejsce w konkursie plastycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  16. II miejsce w konkursie plastycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  17. I miejsce w turnieju turystycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  18. II miejsce w turnieju turystycznym w Rajdzie Górskim dla szkół podstawowych- Magurka 2014
  19. Puchar Marszałka Województwa Śląskiego dla „WICHURY” za „Sprzątanie Beskidów”- 2014