Wzorem lat poprzednich, 12 stycznia nasi uczniowie przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji WOŚP.

Tegoroczna zbiórka przeznaczona była na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wolontariusze z naszej szkoły licznie zasilili sztab miejski w Pszczynie i wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 79 000 PLN.

Najlepszym wolontariuszem został Kacper Dragan z klasy drugiej, który zebrał 2718,86 zł!

W nagrodę, 30 najlepszych wolontariuszy zostało zaproszonych na poczęstunek do Urzędu Miasta. Tam, z rąk burmistrza Pszczyny oraz szefa sztabu Joanny Rozmus-Cader otrzymali piękne podziękowania i drobne upominki, a następnie zjedli pyszny, specjalnie przygotowany na tą okazję, tort.

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok! 😊