Serdecznie zapraszamy wszystkich o udziału w akcji „Zbiórka potrzebnych produktów dla zwierząt z przytuliska Przystań Ocalenie”, są to zwierzęta po przejściach, uratowane, potrzebujące naszego wsparcia. Zbieramy karmę suchą – ryż, makaron, kaszę, karmę w puszkach, środki czystości, koce, miski. Można również przekazać książki, maskotki na aukcje charytatywne prowadzone na rzecz zwierząt. Produkty prosimy przynosić do p. Ani Moric do 1.12.2018 r. Po świętach będziemy nadal kontynuować zbiórkę.

Wszystkie osoby, które zapisały się do Szkolnego Klubu Wolontariatu zachęcam do pomocy w akcji.

Szkolny Klub Wolontariatu powstał, aby zebrać w jednym miejscu wszystkie akcje szkolne i pozaszkolne na rzecz potrzebujących, zachęcamy do udziału nie tylko uczniów gimnazjum, ale również uczniów szkoły podstawowej.

Zapraszamy, bo zawsze warto pomagać słabszym!