Z okazji Święta Niepodległości wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. św. Jana Pawła II  mogli uczestniczyć w akademii, która została wcześniej nagrana.

Na trzeciej godzinie lekcyjnej w salach uczniowie wraz z nauczycielami odśpiewali hymn państwowy, po czym mogli zobaczyć montaż słowno-muzyczny „Wolność jest nam dana i zadana”.

W programie wystąpili:

Lena Baron, Julia Ciszewska, Kornelia Czapla, Michalina Kowalczyk, Amelia Leki, Emilia Leki, Marlena Liszka, Maja Pieńko, Natalia Sosna, Hanna Gazda, Iga Szweda, Alicja Koloch, Małgorzata Dajka, Oskar Białas, Filip Friebe, Jan Gajewski, Bartosz Jakubik, Filip Janosz, Krzysztof Kapica, Bartosz Kloc, Remigiusz Płaska, Tymoteusz Utrata, Tymoteusz Wala.

Poczet sztandarowy tworzyli:

Zuzanna Pławecka, Natalia Beczała, Jakub Szwarc.

Pomagali:

p. Małgorzata Kopeć, p. Janina Lasek, p. Dorota Szyszka, p. Krzysztof Przeor, p.Włodzimierz Równicki.

Reżyserami i scenografami akademii byli:

Iwona Kozłowska-Karcz i Krzysztof Karcz.

Celem lepszej jakości obrazu, po uruchomieniu filmu, w prawym dolnym rogu proszę wybrać Ustawienia – Jakość – 1080pHD.
Część I
Część II