W naszej szkole odbył się kolejny – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu aula zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów, ulubionych bohaterów i nie tylko.
Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych i lubianych wykonawców dzieci mogły pobawić się
ze szkolnymi przyjaciółmi, a także nauczycielami. Zorganizowane zostały zabawy integracyjne,
które już na stałe wpisały się w plan dyskotek szkolnych.
Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczniowie mogli w tym czasie zaprezentować liczne talenty taneczne, przedstawić umiejętności zdobywane podczas lekcji tańca, które odbywają się planowo w naszej szkole.

Dzieci bawiły się świetnie, ochoczo uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez opiekunów dyskoteki oraz Samorząd Szkolny. Zabawy wyczerpały siły tancerzy.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na następną zabawę karnawałową w naszej szkole!

Galeria zdjęć