25 listopada 2022 gościliśmy w naszej szkole panią Maartje van Griensven – nauczycielkę języka francuskiego w holenderskiej szkole Jacob-Roelandslyceum w Boxtel.

Pani Maartje van Griensven przeprowadziła warsztaty językowe z uczniami klas szóstych i  ósmych, na których mieli oni okazję wykazać się znajomością języka francuskiego. Uczniowie klas ósmych znają już panią van Griensven z wizyt oraz projektu korespondencji w języku francuskim z jej uczniami. Dla uczniów klas szóstych były to pierwsze tego typu zajęcia z lektorem. W trakcie lekcji uczniowie przedstawili się, opowiadali o swoich upodobaniach, zadali wiele pytań naszemu gościowi, a także literowali swoje nazwiska, które pani van Griensven musiała napisać na tablicy – było to dla niej nie lada wyzwanie.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę.

Galeria zdjęć