Dnia 29 maja dzieci z klasy II b wraz z wychowawczynią miały zaszczyt zaprosić do szkoły szczególnych gości –

NASZE KOCHANE MAMUSIE!

Dzieci przedstawiły program artystyczny z okazji Dnia Matki. Recytowały wzruszające wiersze. Julka z Martynką i Amelka z Jakubem zaśpiewali piosenki, a Tosia, Iga i Marysia zaprezentowały piękne utwory na pianinie. Na koniec dzieci zaprezentowały ciekawy układ rytmiczny. Niektóre mamusie ze wzruszenia uroniły łezkę i nagrodziły swoje pociechy gromkimi brawami. Po występie każde dziecko podarowało swojej mamie „serduszkowe drzewo”, kwiaty wyskakujące z pudełeczka i własnoręcznie namalowany portret. Na zakończenie uroczystości na małych artystów i zaproszone mamy czekał słodki poczęstunek.

I.Szymczak

ZAPRASZAMY DO GALERII:)