Jak co roku 22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Klasy IV–VI rywalizowały                      w rysowaniu plakatów na temat „ Niska emisja – palący temat” oraz łamały sobie głowy nad zadAniami z matematyki i przyrody  w turnieju „ Jeden z sześciu” wzorowanym na programie telewizyjnym „Jeden z dziesięciu”. Emocji było co niemiara a publiczność kibicowała wspaniale. W klasyfikacji łącznej wygrała drużyna z klasy VI a w składzie: Agata Czyżewska, Maria Baron, Emilia Mańka, Hanna Maśka, Agnieszka Krupa. Drugie miejsce zdobyły ex  aequo drużyny z klasy IV b i Vb,  zaś ostatnie miejsce podium zajęła klasa VI b. Nagrody za I miejsce i nagrody pocieszenia ufundowała nasza Rada Rodziców. Zwycięzcom gratulujemy a  Radzie Rodziców  dziękujemy.

 

Organizatorzy konkursu: Anna Kubica i Lucyna Jurczyga