W tym tygodniu aż cztery reprezentacje naszej szkoły wystąpiły w zawodach piłki siatkowej.

We wtorek (5 marca) dziewczęta starsze w zmaganiach na szczeblu powiatu zajęły wysokie III miejsce ustępując jedynie SP1 z Pszczyny oraz SP1 z Woli.

W środę w zawodach gminnych nasze dziewczyny młodsze uplasowały się na V miejscu.

W czwartek z kolei grali nasi chłopcy młodsi, którzy również ukończyli zawody gminne na V miejscu.

I wreszcie w piątek 8 marca w naszej szkole rozegrane zostały powiatowe zawody chłopców starszych.

Reprezentanci SP3 okazali się bezkonkurencyjni pokonując wszystkich przeciwników 2:0.

W finale nasi chłopcy wygrali z zespołem z Pielgrzymowic, zostając tym samym mistrzami powiatu. BRAWO!!!

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom życzymy zapału do dalszej pracy oraz kolejnych sukcesów!!!