Szanowni Rodzice i Uczniowie
Wyniki pomiarów jakości powietrza dokonywane w naszej szkole są widoczne na umieszczonym na budynku szkoły wyświetlaczu LCD, można je także sprawdzić na stronie esa.nask.pl. Jednak myśląc o korzyściach z dotarcia z tymi informacjami do jak największej grupy odbiorców, wstawiliśmy dla Państwa widżet ESA na stronę WWW naszej placówki.

Widżet ESA to dodatek do strony, dzięki któremu każdy odwiedzający stronę szkoły pozna aktualny stan powietrza na podstawie wskazań z miernika. Po kliknięciu na logo ESA widżet rozwinie się i wyświetlony zostanie poziom pyłów PM2,5 oraz graficzna ocena jakości powietrza. Adres esa.nask.pl przenosi do strony głównej Edukacyjnej Sieci Antysmogowej, gdzie znajdują się szczegółowe dane z pomiarów. Zachęcamy do jej odwiedzania, bo znajdą tam Państwo wiele przydatnych informacji o projekcie, materiały edukacyjne i aktualności z zakresu walki o czyste powietrze!