W dniach 23-27 września w naszej szkole została przeprowadzona akcja zbiórki makulatury. Dzięki uprzejmości pana Mariana Szwarca i zapewnieniu przez niego transportu makulatury do skupu – udało się doprowadzić akcję do końca. W sumie zebrano 2800 kg makulatury, za którą szkoła otrzymała zapłatę w wysokości 336 zł.

Wśród Eko – zbieraczy najlepszy wynik osiągnęła klasa 5a – 273,6 kg zebranej makulatury, na drugim miejscu klasa 6a – 209 kg, trzecie miejsce zajęła  klasa 1b – 184 kg.

Indywidualnie wyróżnili się: Lena Wieczorek z kl. 6a, która oddała 154 kg makulatury oraz Kacper Mańka z kl. 5a – 145 kg.

Dziękujemy wszystkim Eko-zbieraczom oraz wszystkim osobom, które wspomagały przeprowadzenie akcji!