Emocje dzisiaj sięgały zenitu, nasze ekipy: dziewczęta z roczników 2005-2007 oraz chłopcy klas gimnazjalnych zdobyli bardzo wysokie osiągnięcie! Na rejonowych zawodach z biegów przełajowych wybiegali  II miejsce. Do pierwszego brakło tak niewiele..

We wtorek reprezentanci naszej szkoły pojechali na zawody miejskie do Łąki, gdzie mogli rywalizować ze szkołami pszczyńskimi . Obie drużyny zdobyły drugie miejsce, co dało awans na kolejne zawody. Rejon nie jest prosty, trzeba się zmierzyć m. in. z Goczałowicami, Pielgrzymowicami, Piaskiem, Skoczowem, Miedźną, Górkami Wielkimi, Cieszynem czy Istebną. Poziom jest bardzo wysoki. Na województwa jedzie tylko  jedna drużyna z każdej kategorii. Do zwycięstwa brakło naprawdę niewiele. Musimy pocieszyć się II miejscem. Dziewczęta w niebywałej rywalizacji przegrały z Piaskiem, a chłopcy z Istebną. Takiego osiągniecia nie było dawno i z tego należy się cieszyć.  Warto było popatrzeć na taką rywalizację.

Gratulujemy wszystkim wyniku  i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.