Wielkanocny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 3 w Pszczynie

Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pszczynie zorganizowała w ostatnich dniach Kiermasz Wielkanocny.

Można  było na nim nabyć przede wszystkim świąteczne ozdoby.  Pojawiły się charakterystyczne dla tego okresu zajączki, jajka oraz palmy, a także kartki, figurki i inne ozdoby. Znalazło się także coś dla podniebienia – ciasta, ciasteczka, swojskie wędliny.

W tym dniu rozstrzygnięto również konkurs na najpiękniejszą palmę. Doceniono estetykę wykonania, pomysłowość oraz samodzielność wykonania prac.

WYNIKI:

I miejsce: Barbara Dajka- klasy I-III
Kuba Kłysiewicz- klasy IV-VI

II miejsce: Stasiu Nowakowski- klasy I-III
Bartek Maćkiewicz- klasy IV-VI

III miejsce: Emilka Kwaśny- klasy I-III
Laura Kwaśny, Hania Nowakowska- klasy IV-VI

Wieczór uświetnił występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 i Publicznego Gimnazjum nr 3, którzy tym razem przygotowali inscenizację „Małego Księcia”. W roli głównej wystąpiła czwartoklasistka – Zosia Przemyk.

SP3