We wtorek 5 kwietnia w auli naszej Szkoły odbyło się przedstawienie dotyczące wielkanocnych tradycji. Uczniowie opowiadali o symbolice jajka, zwyczaju polewania się wodą i wielu innych. Na pięknie przystrojonej scenie wystąpiły również uczennice w wiosennych strojach, deklamujące tematyczne wiersze. Po występie głos zabrała p. Dyrektor, która miała do przekazania wiele dobrych wieści – m. in. ostatnie sukcesy uczniów na olimpiadach i w zawodach sportowych (biegi, łyżwiarstwo, siatkówka).

Rada Rodziców tradycyjnie zorganizowała kiermasz, na którym można było nabyć ciasta, kartki wielkanocne, stroiki, kwiaty. W wolnych chwilach rodzice i nauczyciele częstowali się kawą.

Serdecznie dziękujemy paniom odpowiedzialnym za przygotowanie występu, Dyrekcji, występującym uczniom, osobom, które włączyły się w tworzenie dekoracji oraz członkom Rady Rodziców.

Galeria zdjęć