Wycieczka klas IVa i IVb  do Centrum Nauki i Zabawy „Eugeniusz” w Czechowicach – Dziedzicach

Wyjazd do Centrum Nauki i Zabawy był fascynującym przeżyciem. Podczas wycieczki dzieci  uczestniczyły w ciekawych zajęciach w formie eksperymentów i doświadczeń .  “Eugeniusz” to wystawa edukacyjna, która pozwoliła  poprzez zabawę poznać tajniki nauki. To kilkadziesiąt eksponatów edukacyjnych, które pogrupowane zostały w strefy: Świat iluzji, Eko-Dom, Tajniki Fizyki, Oddech Kosmosu, Ciało Człowieka. Dzieci mogły  wszystko  zobaczyć, dotknąć, usłyszeć, a nawet…powąchać. Eksperymentowaliśmy  ze wszystkimi zmysłami. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Była to niezapomniana przygoda. Zapraszamy do galerii, aby zobaczyć fascynujące zdjęcia.

Uczniowie i wychowawcy klas IV