Azja? Europa? A może Stany Zjednoczone? Wystarczy wsiąść do pociągu z biletem i już pędzić na kraniec świata, przy okazji starając się zebrać jak największą pulę punktów by zostawić rywali daleko w tyle.

Dla tych, którzy wolą jednak działania w konspiracji, krzyżujące plany graczy, można pokusić się o SABOTAŻ, tylko uwaga – zachowaj zimną krew – inni z pewnością zrobią wszystko żeby Cię zdekonspirować.

A może by tak naprowadzić innych na słowo klucz? Tylko jak to zrobić kiedy nie można użyć słów, które najlepiej obrazują dane słowo ?!

Za nami kolejne, pełne pozytywnych wrażeń rozgrywki. Spotkanie, zróżnicowane pod względem wiekowym okazało się kolejnym strzałem w dziesiątkę. Dzięki licznemu zbiorowi gier, każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Były i lżejsze, szybkie rozgrywki i te, które wymagają czasu, koncentracji i strategii.

Jedno jest pewne – już niedługo kolejne spotkanie z planszówkami, na które zapraszamy także CIEBIE

p.s. Rodzicom dziękujemy za pyszne ciasto….i prosimy o więcej 😉

Galeria zdjęć