Konkurs na kartkę wielkanocną

organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci w Klasie

Święta tuż tuż – zapraszamy więc dzieci i młodzież do udziału w konkursie

1. “Kartka wielkanocna dla moich bliskich”.

Kierujemy go do wszystkich uczniów szkoły podstawowej oraz zerówek.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prosimy młodych artystów o wykonanie kartki na Wielkanoc – takiej, jaką chętnie podarowaliby bliskiej osobie: mamie, tacie, babci albo koledze z klasy.

Technika wykonania pracy jest dowolna – liczy się oryginalność i samodzielność.

Jak zgłosić pracę do konkursu?

– Prosimy rodziców o przesłanie pliku jpg ze skanem lub zdjęciem pracy plastycznej, nazwany imieniem i nazwiskiem ucznia, nazwą szkoły, nazwą klasy

(np. Anna Kowalska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pszczynie, klasa 5a).

Adres wysyłki: konkurs@ud.edu.pl

– Należy również przesłać plik jpg ze skanem lub zdjęciem podpisanego oświadczenia rodzica o przekazaniu praw autorskich. Znajduje się ono w regulaminie.

Jury Fundacji będzie oceniało prace w następujących kategoriach wiekowych:

– zerówki – klasy 1

– klasy 2-3

– klasy 4-6

– klasy 7-8

W każdej grupie wiekowej zostanie wyłonionych po dwóch laureatów. Otrzymają oni w nagrodę ciekawe książki. Wyłoniona zostanie również jedna praca, która zostanie tegoroczną kartką dla przyjaciół Fundacji – autora również nagrodzimy. Rodzice będą mogli pobrać dla swoich dzieci dyplom uczestnictwa w konkursie.

Prace można przesyłać do 29 marca. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 31 marca – wyniki ukażą się na stronie internetowej.

Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie:

Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w konkursie. Wykonanie kartek będzie ciekawym zajęciem na czas nauki zdalnej.

Proszę o przesłanie zdjęć wykonanych kartek na adres: kaminska.d@sp3pszczyna.pl, zostaną one umieszczone w galerii na stronie naszej szkoły.

W razie dodatkowych pytań służę pomocą: Danuta Kamińska