Konkursy  matematyczne rozstrzygnięte

Mamy sukcesy!!!!

Marzec, kwiecień i maj były pracowitymi miesiącami dla matematyków  z naszej szkoły.

Brali oni udział w wielu konkursach matematycznych i w każdym z nich odnieśli sukcesy!

A oto szczegółowe wyniki :

Konkurs Logicznego Myślenia

Tytuł Laureata  uzyskali:

• Emilia Mańka ( najwyższy wynik w szkole) ( kl. VI a)
  • Agata Czyżewska ( kl. VI a)
  • Tomasz Szwarc ( kl. VI b)

Wyróżnienia otrzymali: Paweł Pojda ( kl. VI a), Mateusz Szczepek( kl. VI b), Maria Baron( kl. VI a)

Międzynarodowy Konkurs  Matematyczny „Kangur”

W kategorii Maluch

wyróżnienia otrzymali:  Skrzypczyk Paweł z kl. III b, Przemyk Zofia, Gacek Julia z kl. III a

W kategorii Beniamin

wynik bardzo dobry uzyskała Agata Czyżewska z kl. VI a,

zaś wyróżnienia : Jarczok Dawid z kl. VI b i Emilia Mańka z VI a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny  „Pangea”

W tym konkursie najlepsza była Agatka Czyżewska, została laureatką tego konkursu. Brała udział     w finale ogólnopolskim  w Warszawie i tam zajęła wysokie 30 miejsce

Międzyszkolny konkurs na szczeblu gminnym

“Matematyczny Kogel-Mogel” dla klas IV

Naszą szkołę reprezentowali laureaci eliminacji szkolnych Aleksander Kawa z kl. IV b i Katarzyna Trzcińska z kl. IV a.  Finał tego konkursu odbył się 12 maja  w SP nr 8 w Rudołtowicach,  gdzie nasi reprezentanci  odnieśli sukcesy:

Aleksander Kawa zajął I miejsce , a Kasia Trzcińska  III miejsce

Wszystkim uczniom gratulujemy . Życzymy dalszych sukcesów i zapału w rozwijaniu swoich pasji.

Lucyna Jurczyga