Marzec 2023

Już w marcu uczniowie klas 4-6 bardzo aktywnie przygotowywali się do Świąt Wielkanocnych wykonując własnoręczne ozdoby z wełny, tkanin i papieru.  Na lekcjach techniki i zajęciach kreatywnych wykorzystali materiały pozyskane w ramach programu # Laboratoria Przyszłości: „Pracowni robótek ręcznych – zestaw MINI”. Zajęcia manualne są dla naszych uczniów przykładem jak przyjemnie można spędzić czas poza światem multimediów. Są okazją do rozmów w grupach, dzielenia się swoimi pomysłami oraz współpracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi operatorzy drona pozyskanego w ramach programu# Laboratoria Przyszłości również mieli w tym miesiącu okazję, aby zdobywać nową wiedzę nie tylko z zakresu latania, ale również budowy i sposobu działania. Dowiedzieli się, jak wymienia się wirnik i w razie potrzeby będą w stanie samodzielnie przeprowadzić taką naprawę.