Martyna Staniszewska z klasy 4 naszej szkoły została mistrzynią kraju w golfie!!!

Pomysłodawcą i właścicielem wszelkich praw do serii turniejów golfowych pod nazwą Junior Tour jest Polski Związek Golfa (PZG). Audi Junior Tour jest cyklem turniejów PZG dla dzieci i młodzieży do 18 lat. Celem nadrzędnym Audi Junior Tour jest propagowanie golfa jako sportowej rywalizacji wśród młodzieży, prowadzonej w duchu fair play.

Podczas ceremonii wręczenia nagród w ręce uczestników trafiły 78 puchary i 21 medale w różnych kategoriach.

W  cyklu turniejów rozegrano w sumie cztery jednodniowe i cztery dwudniowe zawody, których zwieńczeniem był dziewiąty trzydniowy Audi Junior Tour Masters.

Finał zdecydował o ostatecznej klasyfikacji w całym cyklu Audi Junior Tour.

Audi JUNIOR TOUR MASTERS 2018 w klasyfikacji generalnej stroke play netto Martyna Staniszewska zajęła 1 miejsce w kraju.

Martyna jest zawodniczka Armada Golf Klub w Bytomiu.

Martynce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!