1 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.
W konkursie wzięli udział uczniowie od klasy IV do klasy VIII szkoły podstawowej oraz uczniowie trzecich klas gimnazjalnych; łącznie 37 osób spróbowało swoich sił w rozwiązywaniu zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Na wyniki musimy zaczekać.

Minęło kilka dni i kolejny raz uczniowie wzięli udział w  Ogólnopolskim Konkursie Galileo – Matematyka 2019; tym razem 35 matematyków zmagało się z zadaniami o różnej skali trudności, zależnej także od danej grupy wiekowej.

Kolejny konkurs matematyczny odbędzie się 21 marca 2019r.  –  Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu; będzie rozgrywany w naszej szkole w 5 kategoriach: od klasy 2 po trzecią klasę gimnazjum.

Na wyniki  z tych konkursów musimy jeszcze poczekać, ale możemy pochwalić się wynikami uzyskanymi przez uczniów naszej szkoły z Ogólnopolskiego Konkursu MAT edycja XX, który odbył się w naszej szkole 10 stycznia 2019r.

Wynik bardzo dobry uzyskał Kai Hoare – uczeń klasy VII a ,a wynik dobry uzyskali: Dawid Jarczok – uczeń klasy III gimnazjum oraz Katarzyna Trzcińska – uczennica klasy VII a.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!!!