W czwartek 27 kwietnia 2017 roku przed sesją pszczyńskich radnych, burmistrz naszego miasta Dariusz Skrobol przekazał na ręce wolontariuszy i szefa Sztabu Miejskiego ZS2 Pszczyna, medal z okazji 25- lecia WOŚP dla wyróżniających się sztabów.

Medal jest podziękowaniem dla wszystkich wolontariuszy za ich ciężką pracę w czasie finałów. Zachęcamy ich tym samym do udziału w kolejnych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Fundacja WOŚP dziękuję za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów. Nasze styczniowe granie wspiera Polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów i seniorów. Dziękujemy za wsparcie , dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy Drodzy Przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!”