Wyjątkowy czas, wyjątkowi absolwenci 2020

Jak co roku Burmistrz Miasta Pszczyny oraz dyrektor Pszczyńskiego Zarządu Edukacji Magdalena Czernecka wyróżniają uczniów
za osiągnięcia w nauce podczas całego cyklu edukacyjnego
oraz zaangażowanie w życiu szkoły.
Z naszej szkoły nobilitowano Kai Hoare oraz Martynę Machoń.
Przyznano również nagrody dla laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
Statuetki, dyplomy oraz upominki otrzymali:
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki oraz laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego – Kai Hoare z klasy VIIIa,

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego – Katarzyna Trzcińska z klasy VIIIa,

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii oraz finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego – Jagoda Sikorska z klasy VIIIa.

W tym roku Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pszczynie jednomyślnie ogłosiła, iż tytuł OMNIBUSA 2020 otrzymują Martyna Machoń i Katarzyna Trzcińska.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w kolejnych etapach edukacyjnych.