19 października 2022 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Pasowanie na  ucznia klasy pierwszej.

To był wyjątkowy dzień  🙂

Uroczystość miała charakter podniosły i świąteczny dla wszystkich, którzy wzięli w niej udział, a zwłaszcza dla naszych pierwszoklasistów.

W tym dniu uczniowie klasy 1a, 1b i 1c przedstawili  program artystyczny i zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne wcielając się w rolę wczasowiczów wracających z wakacji do szkoły. Po drodze zatrzymywali się na różnych stacjach: matematycznej, polonistycznej, drogowej, patriotycznej, muzycznej, talentowej pokazując swoje umiejętności i zdobytą już wiedzę.

Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie oraz zostały pasowane na uczniów przez panią dyrektor. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na koniec zabrała głos pani wiceburmistrz i wręczyła już pełnoprawnym członkom społeczności uczniowskiej drobny upominek.

Nie zabrakło również wspólnego słodkiego poczęstunku w miłej i  radosnej atmosferze.