W piątek 12 lutego w hali gilowickiego liceum odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej Halowej Szkół Podstawowych. Do rywalizacji zgłosili się Mistrzowie Gmin powiatu pszczyńskiego : SP Kobielice, SP Kobiór, SP Studzienice, SP 3 w Pszczynie, SP Goczałkowice – Zdrój, SP Gilowice. Nasi reprezentanci rozegrali świetne zawody , wygrywając w finale ze Szkołą Podstawową w Studzienicach i zostali Mistrzami Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej Halowej. Serdecznie gratulacje dla naszych piłkarzy i podziękowania za godne reprezentowanie szkoły.

Skład  reprezentacji SP3:

 

Gazda Hubert

Kałamała Sergiusz
Respondek Jakub
Sokołowski Jakub
Walecki Igor
Wojciech Dorian
Wojciech Ksawery

Zientek Kacper

 

Serdecznie gratulujemy uczniom wspaniałego wyniku i trzymamy kciuki na dalszych etapach rywalizacji.