Kolejna edycja największego w Polsce plebiscytu edukacyjnego rozpoczęta!

W województwie śląskim plebiscyt edukacyjny prowadzony jest przez “Dziennik Zachodni”.

Po raz kolejny zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji – od przedszkola aż po wyższą uczelnię. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasza szkoła oraz przedszkole zostały zgłoszone przez uczniów i rodziców do nagrody Szkoła Roku i Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym. Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymali pracujący w naszej szkole nauczyciele: Monika Kudła i Iwona Równicka-Durajczyk oraz w przedszkolu: Anna Kuglarz, Magdalena Mańka i Aleksandra Możdżeń.

Jeśli Państwo zechcą mogą wziąć udział w głosowaniu, które rozpoczęło się we wtorek 25 października.

SZKOŁA ROKU – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie w ZSP w Pszczynie

PRZEDSZKOLE ROKU – Przedszkole nr 3 w ZSP w Pszczynie

NAUCZYCIEL ROKU – p. Monika Kudła SP3

NAUCZYCIEL ROKU – p. Iwona Równicka-Durajczyk SP3

NAUCZYCIEL ROKU – p. Anna Kuglarz P3

NAUCZYCIEL ROKU – p. Magdalena Mańka P3

NAUCZYCIEL ROKU – p. Aleksandra Możdżeń P3

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym Dziennika Zachodniego pod adresem: www.dziennikzachodni.pl/nauczyciel