Dzieci z klasy 1 a i 3 a są już po zajęciach z wykorzystaniem PODŁOGI INTERAKTYWNEJ.

Podłoga interaktywna to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny umożliwiający wyświetlanie na podłodze gier i animacji interaktywnych. Animacje przygotowane są pod kątem edukacji poprzez zabawę. Jest to nowoczesna forma zabawy. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Podłoga zapewnia dzieciom atrakcje nie z tej ziemi: kolorowanki, łamigłówki czy zagadki matematyczne. Multimedialny świat rozwija spostrzegawczość dzieci, pobudza wyobraźnię i uczy działania w grupie. Nasze dzieciaki były zachwycone podczas wspólnej zabawy.

Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za zakup podłogi interaktywnej!!!
Gorąco zapraszam do galerii zdjęć!