W październiku uczniowie mogli wziąć udział w szkolnym konkursie na własnoręcznie wykonaną „Dziesiątkę różańca świętego”.

Konkurs  cieszył się dużą popularnością wśród uczniów, polegał na oryginalności pomysłu, dokładności wykonania, estetyki i treści zawartej w wykonanym dziele.

Uczniowie do wykonania swoich prac wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce m.in.: z dzikiej róży, orzechów, żołędzi, kasztanów, grochu, szyszek, chrupek, cukierków, masy solnej, papieru, sznureczków, najprzeróżniejszych koralików i materiałów.

Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie prace były piękne i pomysłowe. Ostatecznie komisja postanowiła nagrodzić wszystkie dzieci biorące udział w konkursie, przyznając szczególne wyróżnienia.

Wyróżnieni uczniowie:

Błąkała Natalia Ib, Hennek Emilia Ib, Kloc Bartosz IIb, Stekla Wojtek IIIa, Kwaśny Emilia Vb, Stekla Adam VIa.

Pozostali uczestnicy:

Baron Lena, Chwedyna Miłosz, Ciszewska Julia, Czyżewska Asia, Czyżewski Mateusz, Dragan Kacper, Gamża Patrycja, Gandyk Amelia, Jakubik Bartek, Jureczko Adam, Jureczko Alicja, Kania Wiktoria, Kapica Marta, Kita Mateusz, Kokot Ksawery, Kolarz Milena, Koska Dominik, Kwaśny Laura, Lekki Amelia, Lekki Emilia, Liszka Marlena, Pala Julia, Płaska Remigiusz, Pojda Krzyś, Radwan Karolina, Skrobol Emma, Sokołowski Kamil, Sosna Natalia, Spyra Hubert, Spyra Maciek, Stekla Patrycja, Suchy Nikodem, Szczypka Klaudia, Szmajduch Iga, Trzcińska Agata, Wiszniewska Gosia, Wuzik Wojtek, Wysogląd Natalia.

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!!!

Galeria zdjęć