Ani zamknięte sklepy, ani fatalna pogoda nie przeszkodziły wolontariuszom ze sztabu miejskiego na pobicie zeszłorocznej kwoty i w 27 finale WOŚP zebrali

71 tysięcy 747, 22 zł.!!!

Na ulicach naszego miasta kwestowało 118 młodych ludzi ze sztabu miejskiego. Najmłodszy z nich miał niecałe 2 latka. Najwięcej w puszce po doliczeniu licytacji miała Martyna- 5723,9!!!

Na licytacji w PCKultury największą cenę osiągnęły gadżety Pani Starosty Barbary Bandoły i Pana Burmistrza Dariusza Skrobola- po 1000 zł. każdy!!!

Składamy piękne podziękowania wszystkim wolontariuszom, organizatorom, paniom, które pomagały liczyć zebrane pieniądze, służbom mundurowym, sponsorom i tym wszystkim, którzy dbali o wolontariuszy i pomagali im ciepłą herbatką, posiłkiem i słowem:) Każdy z Was dołożył ogromne serduszko by pomóc najmłodszym w walce o życie i z chorobą!!!

DZIĘKUJEMY i zapraszamy za rok!!!

Joanna Rozmus-Cader
szef Sztabu Miejskiego SP3 w Pszczynie