Drodzy Rodzice

W Pszczynie od 1 kwietnia rozpoczęła działanie nowa Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży prowadzona przez Śląską Fundację Błękitnego Krzyża. Poradnia działa w ramach kontraktu z NFZ oferując pomoc psychologiczną, do której będą mogli zgłaszać się: rodzice, dzieci oraz młodzież w przypadku występowania niepokojących objawów związanych z problemami psychicznymi.

W poradni uzyskają specjalistyczną pomoc psychologiczno-pedagogiczną, która będzie obejmować kompleksowe zdiagnozowanie problemu i psychoterapię dzieci, młodzieży i ich rodziców. Praca ośrodka ma być oparta na pracy środowiskowej – przede wszystkim współpracy z rodziną pacjenta oraz jego środowiskiem szkolnym.

W dobie pandemii i izolacji wszyscy mierzymy się z niepokojem, doświadczamy przeciążenia, osamotnienia, lęku. Zachęcamy rodziców do kontaktu telefonicznego z poradnią psychologiczna dla dzieci i młodzieży

Tel.: 515-804-156, 32-210-42-92

Adres: Pszczyna, ul. Paderewskiego 3