W ciągu kilku ostatnich dni, nasi uczniowie wraz z rodzicami, dzięki platformie internetowej, wzięli udział w zadaniu domowych, które polegało na rozwiązaniu quizu o smogu. Potwierdzeniem wykonania zadania było dostarczenie tajnego hasła z quizu.

Każdemu sercu bliska ochrona środowiska….

W wiadomościach zwrotnych mogliśmy przeczytać, że zadanie potrzebne i warte poświęconego czasu; że wiadomości z quizu otwierają oczy, dają do myślenia; że dzieci – zwłaszcza najmłodsze – bardzo przeżywały to, czego się z niego dowiedziały.

A czy Ty codziennie chcesz sprawdzać czy stan powietrza pozwala Ci na spacer ?

Jeśli jeszcze nie wiesz….

  • jak bardzo szkodliwy wpływ na nasze zdrowie wywiera smog
  • DLACZEGO to takie ważne byśmy edukowali w tym temacie od najmłodszych lat
  • Że to od nas zależy czym oddychamy

To zachęcamy Cię do odwiedzenia strony https://esa.nask.pl/podstawowa-wiedza

Gwarantujemy, że nie można pozostać obojętnym na informacje tam zawarte.

Zmiany – zawsze zaczynaj od siebie…