Zgrajmy się ! – Pierwsze spotkanie Rodzinnego Klubu Planszówkowego za nami.

 

W piątek 19.X.2018 r. rozegraliśmy pierwsze spotkanie w ramach działalności Rodzinnego Klubu Planszówkowego, który właśnie powstał w naszej szkole. Na spotkaniu zjawiło się kilkunastu uczniów, część z nich przyszła w towarzystwie swoich rodziców. Każdy uczestnik mógł przynieść swoją grę lub skorzystać z gier, które z własnych zasobów udostępnili nam rodzice naszych uczniów – Państwo Słowik – za co bardzo dziękujemy !

Wszyscy bawiliśmy się doskonale i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania, o którym będziemy informować z wyprzedzeniem.

Warto dodać, że gry planszowe przeżywają odrodzenie. Są nie tylko świetną rozrywką i okazją do spotkania ze znajomymi; korzystnie wpływają na rozwój koncentracji, logicznego myślenia, zdobywania i pogłębiania wiedzy, ćwiczenia pamięci oraz radzenia sobie ze złością.

Zapraszamy wszystkich do osobistego przekonania się na czym polega fenomen gier planszowych !

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

 

* Za pomoc w założeniu Klubu dziękujemy miłośnikowi gier planszowych – Łukaszowi Słowikowi, który aktywnie uczestniczy w jego działalności. Nie tylko udostępnia swoje prywatne zasoby ale także służy pomocą i wprowadzeniem do gry.