Wycieczka do MULTIKINA w Czechowicach – Dziedzicach

Dnia 24.03.2015r. uczniowie z klas I – III naszej szkoły wraz z wychowawcami pojechali do kina na film pt. „Asterix i Obelix – Osiedle bogów”.

Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”.

Czy Galowie oprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osiedle stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Czy Asteriks i Obeliks zrobią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany? Nasze dzieciaki znają już odpowiedź na te pytania!

Film bardzo nam się podobał. Wszystkich zachwyciły efekty 3D. Film był tak samo śmieszny, jak wcześniejsze części przygód wesołych Galów.

 

W tym miejscu

serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców

naszej szkoły za sfinansowanie wyjazdu dzieci do kina!

Izabela Szymczak

 

Na tym samym filmie były również chętne dzieci z klas IV-VI, dla których wyjazd został zorganizowany w dniu 25 marca 2015 r. przez Radę Samorządu Uczniowskiego SP3.

Joanna Rozmus-Cader