53 007,38 zł. w sztabie miejskim ZS2 Pszczyna!!!

Ubiegłoroczny wynik w sztabie miejskim ZS2 Pszczyna został pobity o prawie 5 tysiący złotych!!! Najważniejsza jednak była serdeczność ludzi wobec kwestujących wolontariuszy oraz to, że wszyscy bezpiecznie wrócili do sztabu ze swoimi puszkami kwestarskimi. W sumie kwestowało 101 wolontariuszy, najmłodszy miał 4 lata, najstarszy 42J Najwięcej zebrały: Patrycja: 2176,22 i Edyta:2134,05!!! Aż siedmiu wolontariuszy zebrało kwotę ponad 1000 zł! Rekordową sumę z licytowanych gadżetów uzyskało pióro burmistrza Pszczyny, bo zapłacono za nie aż 1000 zł!:) Łącznie z licytacji uzyskano kwotę 3589,43 zł.

Wielomiesięczne przygotowania, ciężka ale radosna praca wielu wolontariuszy po raz kolejny odniosła sukcesJ Jednym słowem: się działo w szkole w Starej Wsi, oraz w całej Pszczynie. Współorganizatorami sztabu miejskiego było Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie „Wichura”. Współpraca układała się znakomicie i liczymy na taką w przyszłości!

Dziękujemy wszystkim za pracę i pomoc w organizacji imprezy i sztabu: szczególnie nauczycielom i młodzieży z naszej szkoły, dyrekcji i pracownikom PCKultury, Jackowi J, wszystkim darczyńcom, policji za patrolowanie i opiekę nad wolontariuszami, paniom z banku PeKao za pomoc w liczeniu zebranych pieniędzy, Pani Jance:) i wszystkim pozostałym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego by sztab Pszczyna działał jak zawsze – bez zarzutu. DZIĘKUJĘ i pozdrawiam.

Joanna Rozmus-Cader

Szef sztabu miejskiego Pszczyna