Szanowni Rodzice,

 rozpoczyna się rekrutacja na studia zdalne na Uniwersytecie Dzieci. Jeśli macie w swoich domach głodnych wiedzy młodych naukowców to serdecznie zachęcam do zainteresowania się ofertą zajęć dla dzieci. Zdalne studia to nowa możliwość rozwoju! Na kierunkach Mistrz i Uczeń (12-13 lat) oraz Nauka do kwadratu (14-16 lat) studenci mają okazję odkryć i zgłębić swoje pasje. Wybierają 1 specjalizację na semestr, z którą mierzą się podczas sobotnich seminariów. Ich przewodnikami po świecie nauki i sztuki są cenieni specjaliści z danej dziedziny.

Jakie specjalizacje czekają na dzieci w tym semestrze? Oto kilka propozycji z długiej listy oferowanych tematów dla grupy Mistrz i Uczeń.

Elektronika (grupa podstawowa)
Projektowanie aplikacji gameingowych
Diagnostyka kliniczna
Mykologia
Astronautyka
Chemia sądowa
Dziennikarstwo radiowe
Genetyka
Taniec
Medycyna weterynaryjna
Produkcja muzyczna
Aktorstwo
Urbanistyka

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie projektu:

https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/rekrutacja-srodroczna?utm_source=freshmail&utm_medium=email&utm_campaign=rekrutacja_srodroczna_11.01.2021

W razie pytań służę pomocą

Danuta Kamińska