GALERIA ZDJĘĆ- kliknij tutaj:)

Rzadko odwiedzane a jakże piękne rejony Gorców odkrywają przed turystami piękne widoki i niesamowite zakątki w postaci starych chat na szlaku, które przyjmują zmęczonych wędrowców. Do tego mgła, która spowiła góry w ostatnią czerwcową niedzielę, a która nadała niezwykłego klimatu górskiej wycieczce turystom z Pszczyny.

Celem wycieczki była jak zawsze dobra zabawa i spędzenie czasu na świeżym powietrzu poza domem i wszelkiego rodzaju elektroniką. Zdobycie Gorca to dodatkowy atut wędrówki Gorczańskim Parkiem Narodowym.

Nieopodal szczytu na Hali Gorc Kamienicki stoi bacówka, w której można znaleźć schronienie i chwile wytchnienia przed dalszą wędrówką. Tutaj Wichurzanie odpoczęli i nabrali sił przed zdobyciem szczytu. Wieża Widokowa na Gorcu- 1228 m. nie ukazała niestety wędrowcom pięknych widoków, ale tablice z panoramą pozwoliły na uruchomienie wyobraźni i ujrzenie tego, czego oczy w tym dniu nie zobaczyły:)

W drodze powrotnej do autobusu przelewające się mgły zaczęły ukazywać przepiękną panoramę pobliskich szczytów i pasm górskich. Wichurzanie zakończyli swoją wędrówkę już w towarzystwie promieni słonecznych. Były roślinki, ptaszki, piękna zieleń, no i ta niesamowita mgła:) Towarzyszą Wichurzanom i wszystkim wędrowcom:)

Celem wyjazdów z Wichurą jest dobra zabawa, wspólne, pożyteczne spędzanie czasu wolnego ze swoimi rodzinami a także pozytywne spoglądanie i odbieranie otaczającej przyrody.

Przykrym jest, że zakompleksieni ludzie to, co my nazywamy pięknem spostrzegają jako samouwielbienie:) Współczujemy, a jednocześnie mała nauka dla nich: próby obrażenia innych, nie czynią z Was kogoś lepszego;) Nie lubimy rywalizacji- to takie płytkie:) Życzymy jak zawsze wszystkiego dobrego:) Aha- nie liczba łapek w górę czy w dół świadczy o atrakcyjności wyjazdów:). Dobra robota sama się chwali, a wszystko co mówimy o innych, świadczy tylko i wyłącznie o nas:)- to kolejna lekcja:). My dzielimy się naszą radością i sposobem postrzegania tego świata, który jak dobrze spoglądać- jest naprawdę piękny, pomimo złej energii, którą sieją zazdrośni ludzie.

My zapraszamy na nasze wyjazdy, bo wspólna radość to nieocenione uczucie, którego życzymy wszystkim.

Więcej informacji na temat działalności klubu na stronie: www.wichura-pszczyna.pl

Z turystycznym pozdrowieniem

Joanna Rozmus-Cader