Z okazji zbliżającego się święta Dnia Mamy uczniowie klasy I a i I b oraz II a wzięli udział w kolejnych warsztatach kreatywnych pt. “Kwiaty dla mamy”.

Wychowankowie podczas warsztatów  mieli przyjemność poznania nowej techniki – malowanie na szkle. Każdy uczeń wcielił się w rolę małego artysty – malarza, ponownie mając możliwość  rozwijać i pobudzać jednocześnie swoją wyobraźnię i kreatywność.

Praca małych artystów – malarzy polegała na pomalowaniu kwiatów i tła na antyramie farbami do malowania na szkle i porcelanie według własnego pomysłu, pozostawiając serce puste. W miejscu serca, dziecko wkładało wybrane przez siebie zdjęcie z mamą.

Dzieci pracowały z wielkim zapałem. Tym razem wykazały się precyzją i poczuciem estetyki w doborze kolorów. Podczas tworzenia panowała miła i radosna atmosfera. Dzieci chętnie pokazywały efekty swojej pracy.  Biorąc udział w warsztatach dzieci miały świetną zabawę, a jednocześnie satysfakcję z wykonania prezentu dla swoich mam.  Gotowe ramki z kwiatami  dzieci mogą wręczyć swoim ukochanym mamusiom w dniu ich święta. Na pewno zostaną one umieszczone w szczególnym miejscu, co będzie przypominać każdej mamie jak bardzo jest kochana.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do galerii zdjęć.

GALERIA ZDJĘĆ