Galeria zdjęć:)- kliknij tutaj:)

W środę 6 grudnia prócz Mikołaja na dzieci klas I-III czekała jeszcze jedna niespodzianka. Maluchy wzięły udział w warsztatach mydlarskich. Dzieci same skomponowały i wykonały swoje mydełka. Dobrały zapach, barwę i oczywiście kształt. Zrobiły prześliczne, pachnące misie, kwiaty, serduszka, babeczki, pierniki… Dodatkami do zdrowych i ekologicznych mydełek były ziarna kawy, płatki owsiane, mieniące się kryształki soli do kąpieli, czy suszony rumianek. Każde mydełko było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzieci miały możliwość rozpoznawać różne zapachy. Wspaniałą zabawę zakończyła inscenizacja „Wyprawa po mydło”, w której uczniowie wcielali się w role królewny, królewicza, wilka, drzewka, czy muchomorków. Było wiele zabawy i śmiechu. Każdy uczestnik warsztatów wrócił do domu z własnoręcznie wykonanym mydełkiem.