Początkiem października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji zorganizowane zostały warsztaty psychologiczne dla rodziców i opiekunów naszych uczniów. Spotkania odbyły się w ubiegłym tygodniu. Warsztaty rozpoczęli rodzice najmłodszych naszych uczniów, czyli klasy I oraz II. Następnie przybyli rodzice z klas III oraz IV, a w ostatni dzień naszą szkołę odwiedzili rodzice najstarszych uczniów z klas V-VII.

Podczas warsztatów były omawiane bardzo ważne tematy dotyczące diagnozy dziecka, depresji dziecięcej, zapoznaliśmy się także z pozytywną dyscypliną. Jednak najważniejsze było to, że każdy rodzic mógł wymienić się własnym doświadczeniem
z pozostałymi uczestnikami, porozmawiać, pobyć ze sobą i zatrzymać się choćby na chwilę
i pomyśleć…

Warsztaty zostały bardzo pozytywnie przyjęte i z pewnością będą kontynuowane.
Z góry serdecznie dziękuję wszystkim zainteresowanym, a pozostałych Rodziców serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie.

Razem możemy więcej!