Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas I – III wzięli udział w kolejnych warsztatach kreatywnych pt. “Magiczne światełko”.

Wychowankowie podczas warsztatów  mieli przyjemność poznania nowej techniki – malowanie na szkle. Każdy uczeń wcielił się w rolę małego artysty – malarza, ponownie mając możliwość  rozwijać i pobudzać jednocześnie swoją wyobraźnię i kreatywność.

Praca małych artystów – malarzy polegała na zaprojektowaniu wzoru, a następnie pomalowaniu szklanki farbami do malowania na szkle i porcelanie według własnego pomysłu.

Dzieci pracowały z wielkim zapałem. Tym razem wykazały się precyzją, pomysłowością i ostrożnością, żeby nie stłuc szklanki J. Podczas tworzenia panowała miła i radosna atmosfera. Dzieci chętnie pokazywały efekty swojej pracy.  Biorąc udział w warsztatach dzieci miały niespodziankę na Dzień Dziecka, a jednocześnie satysfakcję z wykonania prezentu dla swoich tatusiów.  Lampion  dzieci mogły wręczyć swoim ukochanym tatusiom. Zapalając w środku małą świeczkę pojawia się magiczne światełko, które tworzyły miłą atmosferę dla wieczoru spędzonego razem z tatą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć