Koordynatorki Wielkiej Ligi Czytelników w naszej szkole – panie Katarzyna Żołnierczyk, Adela Blacha i Małgorzata Rogalska z przyjemnością informują, że zespół z klas I-III (Radek z kl. 1a, Dawid z kl. 2b i Paulina z 3b) uzyskał aż 126/130 punktów w III etapie konkursu i tym samym zajął I miejsce w powiecie!

Wysokie wyniki otrzymały również drużyny z klas starszych: Alicja i Hania w kategorii klas IV-VI – 5. miejsce oraz siódmoklasistki Daria, Marysia i Marta – 4. miejsce. Awans przypadł w udziale jednak tylko naszym najmłodszym zawodnikom (jest możliwy wyłącznie przy zajęciu I miejsca).

Nasi Mistrzowie Powiatu z klas I-III czytają już więc kolejną lekturę, którą jest „Niezłe ziółko” Barbary Kosmowskiej. 11  maja zmierzą się z nią w finale Mistrzostw Województwa Śląskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom tak świetnych rezultatów. Były one wynikiem ciężkiej pracy nie tylko naszych podopiecznych, ale też ogromnej pomocy Rodziców.