GRATULUJEMY UCZESTNIKOM OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW POWIATOWYCH !!!

28 lutego przeprowadzono ostatni etap Powiatowego Konkursu “Wielka Liga Czytelników”.  Uczestnicy, w trzech kategoriach wiekowych, uzupełniali testy online, na które składało się 150 pytań.

Naszą szkołę reprezentowały trzyosobowe zespoły w składzie:
w klasach 1-3: Martyna S., Oliwier D., Leon R.
w klasach 4-6: Hanna D., Nikola D., Damian R.
w klasach 8: Maria W., Marta F., Daria G.

Drużyna reprezentująca klasy 1-3 wywalczyła tytuł Mistrza Powiatu!
Zespół zostaje uczestnikiem VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników.

Tytuł II Wicemistrza Powiatu otrzymuje zespół z klas 4-6.
Do zdobycia tego samego tytułu tylko kilku punktów zabrakło zespołowi z klas ósmych.

Serdecznie gratulujemy !!!

Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą szkołę w dniu 28 marca 2023r. w etapie wojewódzkim. Konkurs odbędzie się w szkole – uczniowie będą wypełniać test online, drużynowo. Test będzie dotyczył treści książki Justyny Bednarek pt. “Smopsy”.

Życzymy miłej lektury!

Wszystkim uczestnikom Wielkiej Ligi Czytelników serdecznie dziękujemy za wspaniałe przygotowanie się do wszystkich etapów konkursu, zdobycie wielu sprawności czytelniczych oraz zaszczytnych tytułów!!!

Laureatom życzymy powodzenia w dalszych etapach!!!