W dniach 20-22.10.2023r. miała miejsce Wizytacja Kanoniczna w naszej Parafii Św. Jadwigi Śłąskiej
w Pszczynie – Starej Wsi. W jej ramach w piątek 20.10.2023r. o godz. 9.30 Ksiądz Biskup Adam Wodarczyk odwiedził naszą Szkołę i Przedszkole. Dzieci ze Szkoły i Przedszkola  przywitały Księdza Biskupa piosenką ,,Bądź pozdrowiony Gościu nasz” oraz wierszem.
Później miała miejsce wspólna modlitwa ze wspomnieniem Patrona naszej Szkoły Św. Jana Pawła II oraz Błogosławieństwo dla Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników, Uczniów i  Rodziców. Następnie Ksiądz Biskup Adam poznawał naszą Szkołę i Przedszkole, co wzbudziło Jego radość i podziw.
Na koniec Ksiądz Biskup Adam Wodarczyk wraz z Księdzem Proboszczem Rafałem Październiokiem spotkali się z Nauczycielami oraz Pracownikami naszej Placówki  przy  wspólnym stole. Słowa Św. Jana Pawła II ,,Starajcie sie odważnie dążyć do pełnej miary człowieczeństwa” to misja naszej szkoły, o której szczególnie przypomniał nam Ksiądz Biskup.

Ta wizyta na długo pozostanie w naszej pamięci!

Katechetka Barbara Soloch-Kwaśny

Galeria zdjęć