W dniu 22.05 br. uczniowie klasy V b udali się do Stanicy Harcerzy Wodnych w Wiśle Wielkiej
na cykl zajęć poświęconych doskonaleniu sprawności fizycznej.
W pierwszej części naszej wycieczki uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił podczas pływania kajakami, kanadyjkami oraz czółnami po Jeziorze Łąka. Po zmaganiach ze sportami wodnymi przyszedł czas na rozgrywki piłki nożnej w dmuchanych kulach oraz łuczniczy paintball, które okazały się nie lada atrakcją. Po tak intensywnym wysiłku każdy mógł posilić się, piekąc smakołyki na ognisku. Po odpoczynku mogliśmy spożytkować nowe siły podczas gier zespołowych
i podchodów na terenie ośrodka.

Wycieczka była kolejną okazją do budowania przyjaźni i wspólnego spędzania czasu.
Po jej zakończeniu wszyscy mogli zgodnie przyznać, że nie był to stracony czas.