Wyjazdy do Multikina w Czechowicach – Dziedzicach

Co tu robić we wrześniowe popołudnia?

Nasza szkoła, jak co roku, proponuje popołudniowe spotkania z „X Muzą”, czyli wyjazdy do kina.

20 września 2018 r. 23 uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum spędziło miłe chwile z „Dywizjonem 303. Historia prawdziwa”. Film ukazuje heroiczną postawę polskich pilotów podczas II wojny światowej. Świetni aktorzy, rewelacyjne efekty walk powietrznych spodobały się nie tylko chłopcom.

Natomiast 27 września br., klasy II – VI wybrały się na film „Biały Kieł”. To pełna przygód i wzruszeń opowieść o  niesamowicie sympatycznym czworonogu, w którym płynie krew dzikiego wilka. Ten pełnometrażowy film oparty na rewelacyjnej powieści Jacka Londona „Biały Kieł”.

Następny wyjazd  – już w październiku.

Zapraszamy wszystkich kinomaniaków!!!!