Wyniki Konkursów Alfik, Multitest  i Kogel Mogel

W  październiku i końcem listopada w naszej szkole odbyły się dwa konkursy matematyczne o zasięgu ogólnokrajowym: „Multitest” i  „Alfik”.  Z dumą przedstawiamy  wyniki naszych uczniów.

Ogólnopolski konkurs ALFIK MATEMATYCZNY 2019  organizowany przez firmę edukacyjna Łowcy Talentów – JERSZ.

• Jakub SZWARC (klasa 6b) – wynik bardzo dobry
  • Patryk Szafron (klasa 6b) wynik dobry
  • Kai Hoare (klasa 8a) – wynik bardzo dobry

Ogólnopolski konkurs MULTITEST 2019 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

• Kai Hoare (klasa 8a)  – laureat
  • Jagoda Sikorska (klasa 8a) – laureat
  • Paweł Skrzypczyk (klasa 7b)  – wyróżnienie

Ponadto w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Studzienicach odbyła się XVI edycja  Międzyszkolnego Konkursu „Matematyczny Kogel – Mogel”  dla klas VI. Również tam nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę. Jakub Szwarc (klasa 6b) zajął III miejsce.

Laureatom  gratulujemy, życzymy wytrwałości w rozwiązywaniu zadań i dalszych sukcesów 🙂