Zgodnie z kilkuletnią tradycją naszej szkoły, przy okazji Pikniku Rodzinnego odbył się kolejny szkolny konkurs plastyczny. W poprzednich latach były już m-in. „Portret mamy”, „Kwiatki dla mamy”, „To ja  – radosne dziecko”. Tym razem p. Danuta Kamińska i p. Anna Biały  zorganizowały konkurs plastyczno – techniczny dla uczniów klas I-IV pod hasłem „Zabawka własnoręcznie zrobiona”. Zabawki wykonano własnoręcznie. Młodszym dzieciom dzielnie pomagali rodzice, co nie jest zarzutem, ponieważ praca miała zintegrować rodzinę. Zabawki są śliczne, pomysłowe i oryginalne. Brawa dla autorów! Jak to zwykle bywa jury miało do podjęcia trudne decyzje. Ostatecznie wybrano 5 nagrodzonych prac w kl. I-III i 6 w kl. IV-VI oraz wyróżniono 10 prac. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, wręczone na pikniku. Wystawę „zabawek” można oglądać na parterze SP3 do 12 czerwca 2015r. Dołączamy listę nagrodzonych i wyróżnionych uczniów oraz zapraszamy do oglądania zdjęć z wystawy w galerii.

Wyniki Szkolnego konkursu „Zabawka własnoręcznie zrobiona”.

NAGRODY:

Klasy I-III

– Jureczko Anna

– Nowakowska Hanna

– Sikorska Jagoda

– Srogoń Nikodem

– Sokołowski Kamil

Klasy IV-VI

-Jarczok Dawid

– Lasek Aneta

– Dobrzańska Emilia

– Szendera Bartosz

– Ryt Laura

– Ziebura Wojciech

WYRÓŻNIENIA

Klasy I-III

– Beczała Natalia

-Przemyk Zofia

– Wojtala Maksymilian

– Kwaśny Emilia

– Bocheński Adrian

Klasy IV –VI

– Urbanek Dawid

– Beczała Mateusz

– Waleczek Aleksandra

– Kopeć Weronika

ZDJĘCIA W GALERII:)