Finały XXIV Ogólnopolskiej Edycji “Czwartków Lekkoatletycznych” odbyły się w Łodzi w dniach 15-17 czerwca 2018 r. na Stadionie AZS Łódź.

Nasza reprezentacja  liczyła 5 osób:

Hanna Gazda

Amelia Nowak

Magdalena Przeor

Julia Skura

Julianna Kuna

Cieszy nas fakt, że nasze 2 uczennice znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Amelia Nowak- rocznik 2007- rzut piłeczką palantową 39,5 m – V MIEJSCE

Amelia w półfinałach osiągnęła wynik 32.5 m plasując się na 9 miejscu. Pierwsze miejsce było jednak do zdobycia, gdyż była to jej „życiówka” ze spartakiady (wynik 39 m)

W finałach było dużo trudniej, presja była tak ogromna, że każda z zawodniczek  rzuciła lepiej. Amelia poprawiając swój życiowy rzut o 0.5 metra znalazła się na V miejscu, tracąc do pierwszej dziewczynki TYLKO 1.5 METRA!

Hanna Gazda – rocznik 2007- bieg na dystansie 600 m- 1:57,55 s – IX MIEJSCE

Hania- nasza mała szkolna „rakieta” przełamała swoje bariery, założyła kolce i poprawiła swój rekord życiowy o ponad 5 s! Różnice pomiędzy dziewczynami  od szóstego do dziesiątego miejsca były co 0.05 s! Poziom był naprawdę bardzo wysoki.  Padł rekord Czwartków z wynikiem  1:45,13 s!

Gratulujemy wszystkim swoich osiągnięć. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Brawa dla Was!!!